rcp i kd

INT s.c. obok usług programistycznych, oferuje usługi z zakresu instalacji i wdrożenia systemów Rejestracji Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu.

 Jako autoryzowany przedstawiciel firmy HSK DATA w Krakowie - krajowego lidera w produkcji systemów automatycznej identyfikacji - od 1997 roku wykonujemy instalacje systemów RCP i KD, szkolimy w zakresie użytkowania i administracji systemów HSK oraz pełnimy opiekę serwisową nad urządzeniami.

Produkty takie jak System Rejestracji Czasu Pracy RCP, czy system kontroli dostępu LockData, to jedne z najpopularniejszych  systemów tego rodzaju dostępne na rynku polskim.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów HSK DATA jest przyznanie tej firmie w 1998 r. certyfikatu ISO 9001.

 Elektroniczny system RCP i KD (Kontroli Dostępu) w ciągu wielu lat produkcji i eksploatacji został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach , co w chwili obecnej gwarantuje jego niezawodność oraz pełne bezpieczeństwo gromadzonych i przesyłanych danych.

Odbiorcami systemu są zarówno małe przedsiębiorstwa (do 50 osób), jak i duże koncerny (powyżej 2000 pracowników).

System RCP i KD umożliwia rozliczanie czasu pracy, kontrolę i ewidencję ruchu pracowników, rejestrację czasu zleceń produkcyjnych, jak również kontrolę dostępu do pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Spełniając wymogi Kodeksu Pracy, współdziała z powszechnie użytkowanymi programami Kadrowo-Placowymi oraz pozwala na wymianę informacji z zewnętrznymi aplikacjami HR.

System oprócz funkcji rejestrowania i dokumentowania czasu pracy jest narzędziem minimalizującym koszty, poprawia wydajność pracy oraz daje możliwość lepszego wykorzystania potecjału załogi.