o firmie

TROCHĘ HISTORII


INT s.c. została założona w grudniu 1990 roku przez absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Gdańskiej. Celem spółki, już do początku jej działalności, było tworzenie oprogramowania użytkowego wspomagającego prowadzenie przedsiębiorstw.

W odróżnieniu od innych producentów oprogramowania obecnych w tamtym czasie na polskim rynku, postanowiliśmy skupić się na małych i średnich firmach.  Staraliśmy się, aby nasze produkty były w pełni dopasowane do specyfiki niewielkich przedsiębiorstw, które nie potrzebują rozbudowanych i skomplikowanych, a co za tym idzie, drogich programów.

Kierując się powyższymi założeniami - stworzyliśmy oprogramowanie wydajne, przyjazne dla użytkownika, które zostało ocenione przez klientów jako niezawodne i proste w obsłudze. 

Początkowo tworzone przez INT moduły bazowały na najbardziej popularnym wtedy systemie - MS DOS.

Z końcem lat dziewięćdziesiątych nastąpił rozwój oprogramowania nowej generacji ERP w technologii Klient - Serwer. W tym też czasie powstał kolejny nasz produkt - system MOTŁAWA - 32 bitowa aplikacja pracująca z systemem operacyjnym Windows.

Od tej pory nasze oprogramowanie kierujemy już do średnich i dużych przedsiębiorstw z branż zarówno produkcyjnych, jak i handlowo-usługowych.

Nowe technologie pozwoliły nam na usunięcie ograniczeń, którymi obarczony był system "DOS-owy" i co za tym idzie, intensywny rozwój możliwości, które mógłby zaoferować nasz nowy system. Wkroczyliśmy w ten sposób na rynek przedsiębiorstw o większych wymaganiach, przez co zaczęliśmy skutecznie konkurować z wiodącymi krajowymi producentami oprogramowania do wspomagania firm.

 

CHWILA OBECNA


INT s.c. obecnie pracuje w obszarze rynku zwanym programowaniem autorskim.

Specjalizujemy się w dostosowywaniu procesów przetwarzania danych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Szczególnie staramy się sprostać wymaganiom firm o nietypowej specyfice zarządzania i obiegu dokumentów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, bierzemy udział w pracach analitycznych i służymy niezawodną radą, modyfikujemy poszczególne moduły systemu pod kątem oczekiwań klientów.

Ściśle współpracujemy z personelem przedsiębiorstw korzystających z naszych programów w celu zgromadzenia szczegółowej wiedzy o funkcjonowaniu poszczególnych komórek danej firmy.

 

kontakt

E-mail: int@int.com.pl


tel: +48 58 770 19 30

fax: +48 58 500 49 55


ul. Żaglowa 1

80-560 Gdańsk